Wyjątkowy Mix na pierwszy taniec Kraków

Miks

Wyjątkowy Pierwszy Taniec Kraków
Pary planujące swoje wesele oczywiście pragną, aby goście to właśnie ich występ pamiętali jako piękny, niepowtarzalny i niezapomniany Pierwszy Taniec. Najczęściej wybiera się walca angielskiego, ale może warto pokusić się, aby przygotować miks na pierwszy taniec?

Mix Pierwszy Taniec
Przygotowując zaskakujący gości taniec narzeczeni zwykle rozpoczynają od wolnego utworu, aby nagle przejść do tańca znacznie szybszego i żywiołowego. Pomysł dobry, choć osoby, które bywają częściej na weselach pewnie już w ten sposób nie zaskoczymy.

Show na Pierwszy Taniec
Z parą, którą prezentujemy na poniższym filmie przygotowaliśmy nie tylko pierwszy taniec, którym był tradycyjnie zatańczony na początku wesela walc angielski, ale również drugi taniec :) Kiedy goście myśleli, że już dawno jest po wszystkich atrakcjach i niespodziankach na parkiet wkroczyli młodzi prezentując show do muzyki Michaela Jacksona bazujący na tańcu Discofox (dwa na jeden). Owacjom nie było końca...Akademia Tańca AT

Kraków, ul. Topolowa 22
tel. 500 800 464
info@pierwszytaniec.com

Nauka tańca dla narzeczonych

Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych, a także indywidualne lekcje tańca. Oczarujcie swoim tańcem wszystkich zgromadzonych. Niech miłość wyrazi się poprzez pierwszy taniec! Skontaktuj się z nami i naucz się tańczyć na wesele!

Niezapomniany i niepowtarzalny miks pierwszy taniec Kraków

Copyright © 2015 Pierwszy Taniec Kraków