Walc wiedeński Kraków. Nauka walca wiedeńskiego.

Walc wiedeński

Pierwszy Taniec walc wiedeński to taniec kiedyś najpopularniejszy wśród par młodych, jeszcze nie tak dawno był najczęściej przez nowożeńców wybierany do zatańczenia na swoim weselu. Ostatnio jednak coraz częściej wypierany jest przez inne tańce, głównie przez walca angielskiego.

Walc wiedeński to jeden z grupy tańców standardowych, w którym tańczonych jest stosunkowo mało figur, ale sprawia on początkującym tancerzom spore trudności z racji swojego szybkiego tempa w jakim jest grany, zwykle około 60 taktów na minutę.

Piękny walc powinien być zatańczony w obrotach wirowych w prawo dookoła sali. Przy mniejszej wprawie dosyć szybko zaczynającym swoją przygodę z tańcem zawraca się w głowie.

Uproszczoną, tańczoną "na dwa" wersję walca wiedeńskiego można nauczyć się tańczyć bardzo szybko, ale raczej nadaje się ona do zatańczenia w tłumie innych par, a nie jako pierwszy taniec gdy uwaga wszystkich skupiona jest tylko na jednej parze.

Naukę walca wiedeńskiego dobrze jest rozpocząć co najmniej 1-2 miesiące przed planowanym terminem wesela.Akademia Tańca AT

Kraków, ul. Topolowa 22
tel. 500 800 464
info@pierwszytaniec.com

Nauka tańca dla narzeczonych

Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych, a także indywidualne lekcje tańca. Oczarujcie swoim tańcem wszystkich zgromadzonych. Niech miłość wyrazi się poprzez pierwszy taniec! Skontaktuj się z nami i naucz się tańczyć na wesele!

Kroki walca wiedeńskiego. Jak zatańczyć walca? Walc wiedeński na pierwszy taniec Kraków.

Copyright © 2015 Pierwszy Taniec Kraków