Taniec użytkowy Discofox. Taniec imprezowy i weselny dwa na jeden Kraków.

Discofox

Taniec użytkowy Discofox to taniec jeszcze nie tak dawno traktowany marginalnie przez niektóre szkoły tańca. A tak naprawdę występujący w wersji imprezowej jak i turniejowej popularnie zwane "Dwa na Jeden" najczęściej przyda się na dowolnej imprezie gdzie grana jest muzyka rytmiczna na 4/4. Niezależnie więc od tego czy czeka Was wesele, Sylwester czy dyskoteka kroki "2 na 1" będą niezbędne.

Przygotowując Pierwszy Taniec nawet gdy jest to tradycyjnie walc angielski czy wiedeński warto pamiętać, aby nauczyć się choć podstaw Discofox. Dlaczego? Większość gości na weselu będzie tańczyło właśnie ten taniec weselny. Kroki discotepa pozwolą Wam zatańczyć z każdym do każdej muzyki.

Discofox Pierwszy Taniec
Ale nie sprowadzajmy Discofoxa tylko do roli tańca imprezowego. Z powodzeniem można go zatańczyć również jako Pierwszy Taniec wzbudzając wśród gości powszechny zachwyt, a że to możliwe przekonajcie się oglądając show weselny jednej z przygotowywanych przez nas par.

Akademia Tańca AT

Kraków, ul. Topolowa 22
tel. 500 800 464
info@pierwszytaniec.com

Nauka tańca dla narzeczonych

Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych, a także indywidualne lekcje tańca. Oczarujcie swoim tańcem wszystkich zgromadzonych. Niech miłość wyrazi się poprzez pierwszy taniec! Skontaktuj się z nami i naucz się tańczyć na wesele!

Taniec weselny, dwa na jeden (2 na 1), discotep, taniec imprezowy.

Copyright © 2015 Pierwszy Taniec Kraków