Salsa. Kursy salsy, kroki salsy. Kursy salsy na DVD.

Salsa

Nietypowym sposobem na zaprezentowanie się na własnym weselu może być zatańczenie salsy. Salsa to taniec latynoamerykański bijący w ostatnich latach rekordy popularności. Z roku na rok powstają nowe szkoły salsy, coraz więcej jest również imprez typu "salsoteka" czyli miejsc gdzie tańczy się salsę.

To kolejny pomysł na nietypowy pierwszy taniec. Ze względu na fakt, że bardzo dużo osób tańczy salsę na pewno nie zrobicie dużego wrażenia na gościach tańcząc tylko podstawowe kroki.

Należy się również zastanowić czy w stroju, w którym będziecie na weselu występować będziecie czuć się na tyle swobodnie, aby bez przeszkód móc tańczyć salsę.

Ze względu na powyższe niedogodności salsa jako pierwszy taniec jest wybierana stosunkowo rzadko. Jeśli tańczyliście salsę już wcześniej i macie solidne podstawy tego tańca można go również brać pod uwagę przy dokonywaniu ostatecznego wyboru.

Jeśli natomiast planujecie dopiero uczyć się podstaw salsy może warto pomyśleć o innym tańcu? Ostateczną decyzję możemy podjąć wspólnie podczas pierwszej lekcji gdy zobaczymy Was w akcji na parkiecie ;)

Akademia Tańca AT

Kraków, ul. Topolowa 22
tel. 500 800 464
info@pierwszytaniec.com

Nauka tańca dla narzeczonych

Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych, a także indywidualne lekcje tańca. Oczarujcie swoim tańcem wszystkich zgromadzonych. Niech miłość wyrazi się poprzez pierwszy taniec! Skontaktuj się z nami i naucz się tańczyć na wesele!

Kursy tańca dla narzeczonych. Salsa w Krakowie.

Copyright © 2015 Pierwszy Taniec Kraków