Pierwszy taniec Kraków

Jak się przygotować do lekcji?

Przygotowanie do pierwszej lekcji tańca - o czym warto pomyśleć jeszcze przed lekcją, co zabrać ze sobą?

Często pary chcą się uczyć konkretnej choreografii, którą widzieli na youtube. Jeśli tak prosimy o podesłanie na maila kilka dni przed lekcją linku do wybranego filmiku. Pozwoli to instruktorce jeszcze przed lekcją zapoznać się z wybranym układem, a na samej lekcji będziemy mogli skupić się na nauce nie tracąc czasu na oglądanie filmików.

Podobnie, jeśli chcecie tańczyć do konkretnego utworu prosimy o podesłanie do niego linku. W ten sposób już wcześniej zapoznamy się z Waszymi oczekiwaniamu, czasem jeszcze przed lekcją proponujemy zmienić utwór na inny - bywa, że muzyka jest świetna do posłuchania, ale niekoniecznie nadaje się do zatańczenia.

Co ze sobą zabrać na indywidualny kurs tańca? Wybrany utwór posimy zabrać ze sobą na płycie CD lub telefonie. Dodatkowo warto zadbać o wygodne obuwie do tańca, w początkowej fazie nauki nie musza to być buty, w których będziecie występować na weselu, ale oczywiście trzeba będzie weselne obuwie później również wypróbować.

Jeśli pani młoda będzie tańczyć na weselu w szpilkach, a na codzień porusza się na płaskim obuwiu dobrze wziąć na lekcję 2 pary obuwia - płaskie i szpilki.

Co jeszcze zabrać? Coś do picia, otarcia czoła, dużo cierpliwości i dobrego humoru :)

Akademia Tańca AT

Kraków, ul. Topolowa 22
tel. 500 800 464
info@pierwszytaniec.com

Nauka tańca dla narzeczonych

Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych, a także indywidualne lekcje tańca. Oczarujcie swoim tańcem wszystkich zgromadzonych. Niech miłość wyrazi się poprzez pierwszy taniec! Skontaktuj się z nami i naucz się tańczyć na wesele!

Lekcje pierwszego tańca Kraków

Copyright © 2015 Pierwszy Taniec Kraków