Kurs tańca użytkowego DVD Discofox

Taniec użytkowy DVD

Taniec użytkowy Discofox to uniwersalny sposób zatańczenia praktycznie do każdej muzyki. Taniec imprezowy dwa na jeden, który najczęściej tańczony jest na dyskotekach, sylwestrach, weselach inaczej nazywany jest również: 2 na 1, hustle, discoswing, taniec weselny.

Kurs tańca Discofox DVD vol. 1-5 Jest to taniec, który można wykorzystać zarówno jako pierwszy taniec jak również poznać go, aby wspólnie z gośćmi przetańczyć całą noc jednocześnie zaskakując ich ilością znanych figur. Nasz kurs tańca na DVD składa się aż z 5 części od zupełnych podstaw do bardzo skomplikowanych figur i kombinacji.

Każda z płyt to ponad 60 minut nauki, osobno prezentowane są kroki partnera i partnerki, w rozliczeniu a później do muzyki. Kurs tańca idealnie nadaje się do samodzielnej nauki w domu.

Cena jednej płyty to 40 PLN + koszt wysyłki 10 PLN (za pobraniem 20 PLN). Aby zamówić płytę wystarczy przesłać zamówienie na adres info@pierwszytaniec.com
Zamawiając kilka płyt kwota za przesyłkę jest naliczana tylko raz!

Zapraszamy do oglądnięcia pary, która swoje umiejętności zdobywała dzięki nauce z wykorzystaniem naszego kursu DVD.Akademia Tańca AT

Kraków, ul. Topolowa 22
tel. 500 800 464
info@pierwszytaniec.com

Nauka tańca dla narzeczonych

Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych, a także indywidualne lekcje tańca. Oczarujcie swoim tańcem wszystkich zgromadzonych. Niech miłość wyrazi się poprzez pierwszy taniec! Skontaktuj się z nami i naucz się tańczyć na wesele!

Nauka tańca Discofox na DVD

Copyright © 2015 Pierwszy Taniec Kraków