Kurs tańca dla nowożeńców. Kursy tańca dla narzeczonych Kraków.

Kursy tańca dla narzeczonych

Nauka tańca narzeczonych może odbywać się w na kilka różnych sposobów, w zależności od posiadanych już umiejętności, a także ilości dostępnego czasu możecie Państwo dobrać optymalny dla siebie rodzaj przygotowania.

 • kursy tańca dla narzeczonych
  • zajęcia raz w tygodniu (4 x 1h)
  • kurs tygodniowy od poniedziałku do czwartku (4 x 1h)
  • przyspieszony kurs weekendowy - sobota/niedziela (2 x 1.5h)
  • bezpłatne warsztaty tańca Pierwszy Taniec (1 x 1.5h)
 • kursy tańca towarzyskiego (4 x 1h)
 • kursy tańca użytkowego Discofox (4 x 1h)
 • indywidualne lekcje tańca - możliwe terminy od poniedziałku do niedzieliKURSY TAŃCA DLA NARZECZONYCH KRAKÓW

Prowadzimy intensywne i przyspieszone kursy tańca dla przyszłej młodej pary. Zajęcia odbywają się przy ul. Topolowej 22 i są przeznaczone tylko dla par. Podczas kursu tańczy się cały czas ze swoją partnerką/partnerką, nie dokonujemy zmian po każdym tańcu. W zajęciach uczestniczy zwykle tylko kilka par co zapewnia dużą efektywność zajęć. Kurs tańca przed ślubem dla młodej pary dedykowany jest typowo dla osób, którzy przygotowują się, aby nauczyć się tańczyć pierwszy taniec na wesele.

Program zajęć
Zajęcia obejmują naukę następujących tańców: walc angielski, walc wiedeński, taniec użytkowy Discofox (dwa na jeden). Kroki taneczne tych tańców wystarczają, aby para młoda zatańczyła zarówno swój pierwszy taniec jak i swobodnie była w stanie bawić się z gośćmi podczas swojego wesela.

Walc angielski to najczęściej ostatnio wybierany pierwszy taniec. Charakteryzuje się wolnym, spokojnym tempem i stosunkowo szybko może być opanowany nawet przez osoby początkujące.
Na ten taniec poświęcone jest najwięcej czasu. Poznacie Państwo cały układ taneczny pozwalający swobodnie przetańczyć około 2 minut.

Walc wiedeński aby ładnie wyglądał powinien być zatańczony w obrotach wirowych w prawo dookoła sali. W początkowym okresie nauki problem zwykle sprawia jego bardzo szybkie tempo w jakim jest wykonywany.

Discofox - dwa na jeden tym tańcem można zatańczyć praktycznie do każdej muzyki, uniwersalne kroki pozwalają bawić się z gośćmi przez całą noc. Z powodzeniem może też być wykorzystany jako baza choreografii do pierwszego tańca.KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO KRAKÓW

Inną możliwością przygotowania się do wesela może być uczestnictwo w kursie tańca towarzyskiego. Kurs ten posiada szerszy zakres materiału, bo uczone są tam tańce: walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, Discofox, Blues.

Ten rodzaj zajęć adresowany jest do par, które mają więcej czasu na gruntowne przygotowanie do wesela. Zajęcia w zależności od wybranej grupy odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu.LEKCJE INDYWIDUALNE KRAKÓW

Bardzo skutecznie można przygotować się do wesela poprzez udział w lekcjach indywidualnych, które prowadzimy przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli. Terminy spotkań ustalane są telefonicznie. Na zajęciach możliwe jest opracowanie całego układu, choreografii do wybranego przez parę utworu.

Zapraszamy na pojedyncze godziny jak również zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych cenowo pakietów lekcji.

Akademia Tańca AT

Kraków, ul. Topolowa 22
tel. 500 800 464
info@pierwszytaniec.com

Nauka tańca dla narzeczonych

Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych, a także indywidualne lekcje tańca. Oczarujcie swoim tańcem wszystkich zgromadzonych. Niech miłość wyrazi się poprzez pierwszy taniec! Skontaktuj się z nami i naucz się tańczyć na wesele!

Pierwszy taniec na wesele. Nauka tańca przed ślubem. Taniec weselny Kraków.

Copyright © 2015 Pierwszy Taniec Kraków