Pierwszy Taniec Walc Angielski Kraków

Walc angielski

Najpopularniejszym i najczęściej wybieranym tańcem przez młode pary jako pierwszy taniec jest walc angielski. Swoją popularność zawdzięcza temu, że jest stosunkowo prosty i osoby bez wcześniejszego przygotowania tanecznego są w stanie jego kroki szybko opanować.

Kroki walca angielskiego wykonywane są w tempie około 30 taktów na minutę. W ciągu jednego taktu stawiane są zwykle tylko 3 kroki dzięki czemu taniec ten jest wolny i pozwala na chwilę zastanowienia przed postawieniem kolejnego kroku.

Przygotowujemy zarówno proste układy taneczne jak równiez rozbudowane choreografie w całości wypełniające grany na weselu utwór. Prezentacja taneczna dopasowana jest do umiejętności pary, wielkości parkietu i oczywiście Waszych oczekiwań.

Przykładowy walc angielski w wykonaniu przygotowywanej przez nas pary. Piękny, zjawiskowy i niepowtarzalny walc angielski...Akademia Tańca AT

Kraków, ul. Topolowa 22
tel. 500 800 464
info@pierwszytaniec.com

Nauka tańca dla narzeczonych

Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych, a także indywidualne lekcje tańca. Oczarujcie swoim tańcem wszystkich zgromadzonych. Niech miłość wyrazi się poprzez pierwszy taniec! Skontaktuj się z nami i naucz się tańczyć na wesele!

Kroki walca angielskiego. Jak zatańczyć walca? Walc angielski. Muzyka do walca angielskiego.

Copyright © 2015 Pierwszy Taniec Kraków